Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


SLIK jemná vazelína ve spreji


Mazivo Slik je čistá vazelína ve spreji. Promazává bez tvorby skvrn a netuhne při kontaktu s prachem.

SLIK je mazací tuk ve spreji na bázi nejčistších vazelínových olejů. Je bez barvy a bez zápachu a neobsahuje žádné příměsi, které by měnily jeho čistotu. SLIK zajišťuje několik funkcí najednou: maže, chrání a redukuje tření.Nezanechává skvrny a netuhne, pokud se dostane do kontaktu s prachem. Silně redukuje tření a odpuzuje vlhkost. Nevytvrzuje se a díky dobré přilnavosti jej lze účinně použít na svislých površích.Je ideální pro základní sestavy motorů, kde se používá ve všech stádiích montáže a v sektoru automobilů pro nejrůznější aplikace.

SLIK používají výrobci dveřních a okenních závěsů, usnadňuje utěsnění kluzných částí a slouží jako leštící a impregnační činidlo. SLIK je vynikající pro údržbu šicích strojů, malé domácí elektrické spotřebiče, různé typy elektrických nástrojů, pro mazání převodovek z plastů a pod. V opravnách automobilů se používá pro rozmanité účely, jako je vkládání tyčí a čepů, ochranu koncovek baterie před oxidací a k usnadnění vkládání ocelových lanek do jejich pouzder. Je vynikající při opravách karosérií, kde nahrazuje silikonové tuky ve všech aplikacích, ve kterých silikony nelze použít pro jejich nesnášenlivost s následující etapou lakování. Automobilový sektorPrůmyslové montážeTextilní průmyslZávěsy dveří a okenOpravy domácích elektrických spotřebičůÚdržba kancelářských strojůOpravárenství a údržbaHobby

Vazelína SLIK je olej ve spreji na bázi nejčistších vazelínových olejů. Je bez barvy a bez zápachu a neobsahuje žádné agresivní příměsi což podporuje stálost této jemné vazelíny. vhodnဠpro slé„vá‚rny, zpracová‚n‡í kovů, klemp‡ířství‡, topená‚řství‡, klimatizace, čluny a loděnice, injektovaní,„ odlé„vá‚ní‡ do forem, stroj‡renstv‡í, na mazá‚ní‡ ozuben€ých kol, promazání převodovek, transportn‡í řetězce a různé„ další‡ typy transportn‡ích prostředků.Mazivo aplikujte s použitím trubičky nasazené na stříkací ventilek, krátce protřepejte a sprejem postřikujte ze vzdálenosti asi 20 cm . Nepouží‡vejte v bl‡ízkosti otevřené„ho ohně nebo při teplotách přesahujících 50°C.

Další vazelíny najdete přímo v kategorii maziva, vazelíny.
Před aplikací vazelíny je dobré odmastit starou vazelínu. K tomuto účelu dobře poslouží v těžko dostupných místech SNP 313, nebo SNP 314. Tato rozpouštědla jsou vhodná tam kde jsou těžko přístupná místa a není možné snadno součástky očistit a odmastit.
Na běžné očištění je možné použít odmašťovače ABIOSOL, THOR 91, 100 USI, STEAM 100, WASH 1000 a další které najdete přímo v kategorii odmašťovače.

Charakteristika vazelíny Slik:
Multifunkční mazání v rozličných sektorech
Použití pro mazání menších součástek.
Vynikající antikorozní‡ a mazac‡í vlastnosti
Rezistence vůči vodě
Fyzikální vlastnosti:
Skupenství: kapalné při 20°C
Barva: čirá/transparentní
Hustota: 0,735 g/cm3
Rozpustnost: ve vodě/tucíc - nerozpustná/ rozpustná
Vzhled: Jemný, čirý olej
Operační teplota: -25°C až +80°C
Penetrace: při 25 °C, nezpracovaná 285/355
Korozivní test: ASTM D743 procházíObjednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.

Pokud jste již naším klientem a objednáváte více kusů, můžete objednávat
zde na tomto emailu:
objednavky@faren-praha.cz

Pro více informací volejte 777 180 999

Slik je velice jemná vazelína ve spreji.