Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


GOLD GRASS - mazivo s obsahem mědi


GOLD GRASS L je mazivo na bázi mikronizované mědi odolávající vysokým teplotám. Vazelína je určena pro aplikace a použití převyšující teploty 500 °C nebo tam, kde jsou vyžadovány mazací vlastnosti při velmi vysokých tlacích.

Na z‚ákladě svý€ch ochrann€ých a mazac‡íh vlastností‡ je GOLD GRASS L ide‚ální vazelína‡ pro všechny situace, ve kter€ých jsou kladeny zvýšené nároky.
Vazelína GOLD GREASE má dobré„ užitné„ parametry i při velmi vysok€ých teplot‚ách překračující‡c‡h 500 ˆ°C, což činí‡ s této vazelíny unik‚átní mazivo v té„to oblasti.

Vazelína GOLD GRASS je vhodnဠpro slé„vá‚rny, zpracová‚n‡í kovů, klemp‡ířství‡, topená‚řství‡, klimatizace, čluny a loděnice, injektovaní,„ odlé„vá‚ní‡ do forem, stroj‡renstv‡í, na mazá‚ní‡ ozuben€ých kol, promazání převodovek, transportn‡í řetězce a různé„ další‡ typy transportn‡ích prostředků. Gold grass je vynikaj‡c‡í při prevenci zad‡ře‚ní‡ čepů hlav v‚álců, pro napojování‚ ods‚ávac‡í kolena a pro servopohony hoř‚áků nebo ventyly u kotlů.

Vazelína Gold Grease nevysych‚á a zachov‚áv‚á si svoje vlastnosti ve vlhk€ých a salinický€ch prostřed‡ích i v petrochemickém průmyslu.

Mazivo aplikujte ručně nebo použit‡m vzduchem tlakovan„ mazac‡ pistole. Nanášejte také manu‚lně, štětcem nebo kovovou tyčkou. Aplikujte pečlivě a ujištěte se, že je pasta v těsn„ém kontaktu s kovem. Nepouží‡vejte v bl‡ízkosti otevřené„ho ohně nebo v otevřen€ých kuličkový€ch ložisk‚ách.

Další vazelíny najdete přímo v kategorii maziva, vazelíny.
Před aplikací vazelíny je dobré odmastit starou vazelínu. K tomuto účelu dobře poslouží v těžko dostupných místech SNP 313, nebo SNP 314. Tato rozpouštědla jsou vhodná tam kde jsou těžko přístupná místa a není možné snadno součástky očistit a odmastit.
Na běžné očištění je možné použít odmašťovače ABIOSOL, THOR 91, 100 USI, STEAM 100, WASH 1000 a další které najdete přímo v kategorii odmašťovače.

Charakteristika vazelíny Gold grass:
Multifunkční mazání v rozličných sektorech
Odolává teplotám nad 500 °C
Použití při velmi vysokých tlacích.
Vynikající antikorozní‡ a mazac‡í vlastnosti
Pro extrémně zatížené součástky.
Dlouho přetrvávající odolnost mazání
Rezistence vůči vodě
Rezistence vůči vysokému tlaku

Fyzikální vlastnosti:
Barva Tmavá měděná
Hustota: asi 990 kg/m3
Rozpustnost ve vodě/tucíc - nerozpustná/ rozpustná
Vzhled Hladká pasta
ASTM D 566 Bod skanutí vazelíny - Bez
Operation temperature od -25°C do +800°C
Penetrace při 25 °C, nezpracovaná 285/355
Korozivní test ASTM D743 procházíObjednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.

Pokud jste již naším klientem a objednáváte více kusů, můžete objednávat
zde na tomto emailu:
objednavky@faren-praha.cz

Pro více informací volejte 777 180 999

Gold Grass mazivo pro extrémní podmínky.