Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


GF 501 silikonová vazelína


GF 501 je vazelína vhodná pro mazání kombinovaných povrchů: kov/ guma/ plast/ dřevo. Tato vazelína maže kompletně kabely, navijáky, kohouty, bateriová spojení a obecně všechny mechanické části. Vazelína GF501 chrání i proti vlhkosti. GF 501 poskytuje vynikající protikorozní ochranu s dielektrickými vlastnostmi.

Kde aplikovat vazelínu GF 501: Silikonová vazelína GF501 ideální pro mazání všech mechanismů jak v chemickém tak i strojírenském průmyslu. GF 501 je ideální pro kluzné plochy, kabely, ložiska, převodovkové skříně, řídící ústrojí, navijáky, elektrické části a další aplikace.

Tato silikonová vazelína je určena především pro mazání různých styčných ploch. Vazelína GF501 splňuje požadavky kdy je potřeba snížit tření různých i smíšených povrchů jako například kov a guma, kov a plast, plast a guma, nebo další varianty materiálů.
Použití silikonové vazelíny je na mazání drobných součástek strojů které jsou tvořeny nestejnými materiály nebo pro zajištění dobré kluznosti částí ve kterých se pohybují kabely po plastu v navíjecích zařízeních a další mechanické soustavy které jsou tvořeny několika různými druhy materiálů. Další maziva najdete přímo v kategorii maziva, vazelíny.
Před aplikací silikonové vazelíny je dobré odmastit starou vazelínu. K tomuto účelu dobře poslouží v těžko dostupných místech SNP 313, nebo SNP 314. Tato rozpouštědla jsou vhodná tam kde jsou těžko přístupná místa a není možné snadno součástky očistit a odmastit.
Na běžné očištění je možné použít odmašťovače ABIOSOL, 100 USI, WASH 1000, STEAM 100 a další které najdete přímo v kategorii odmašťovače.


Charakteristika vazelíny GF 501:
Vynikající antioxidační vlastnosti
Dlouho trvající odolnost
Vysoká jakost adheze
Vynikající mechanická stabilita
Odolává vodě a vlhkosti
Antistatická
Vynikající dielektrické vlastnosti

Fyzikální vlastnosti:
Odolnost ke kyselým látkám - Dobrá
Odolnost k vlhkosti - Vynikající
Odolnost k výparům solí - Vynikající
Odolnost k rozpouštědlům - Vynikající
Lubrikační vlastnosti - Vynikající
Bod skanutí ≥=300° C
Dielektrické vlastnosti ≥= 15
Provozní teploty 50° c do + 250° c
Vzhled - pasta
Hustota při 20°C - 0,970 +/- 0,010
Barva - Transparentní


objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999Silikonová vazelína - mazivo pro různé druhy styčných ploch.