Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


DECAVIL F rozpouštědlo rzi, usazenin a betonu


DECAVIL F je výkonné rozpouštědlo usazenin. Pokud se potýkáte se silnou usazeninou v odpadech nebo na plochách, použijte DECAVIL F naředěný 1:3 až 1:10 v závislosti na zašpinění podkladu resp. ucpání potrubí anorganickou usazeninou. Postup při čištění DECAVILEM F závisí především na problému, který chcete vyřešit tzn. čištění odpadního potrubí od cementové usazeniny bude trvat déle než vyčištění zašlapaných spár u dlažby. Koncentrátem Decavil F, lze vyčistit usazeniny v topných zařízeních, nečistoty ve sparách u dlažby, zažraná špína je rychle odstraněna. Zašlapaná dlažba se dá Decavilem rovněž vyčistit v kombinaci s odmašťovačem 100USI Decavil F odstraní rez i letitou usazeninu v konvici na čaj nebo v hrníčcích. Nečistoty a usazeniny v koupelně se mohou vyřešit i výrobkem CITRUS který je chemickým složením na bázi kyseliny citronové.
DECAVIL F je velmi výkonné ROZPOUŠTĚDLO se kterým je možné narušit soudržnost i některých druhů betonu a cementu.
objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999


Video- odstranění nečistot a oxidace Decavilem


Další alternativou na silné usazeniny je koncentrát Rapido slouží rovněž na odstranění usazenin Tyto a další výrobky najdete v kategorii rozpouštědla.
Pokud se potýkáte se silnou usazeninou jak v odpadech,tak na plochách DECAVIL F naředěný 1:3 až 1:10 v závislosti na zašpinění podkladu resp. ucpání potrubí anorganickou usazeninou Vám tento problém vyřeší.


DECAVIL F je rozpouštědlo usazenin močového kamene, vápna, cementu, malty a rzi.