Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


Beta 10 čistič skvrn


Beta 10 odstraní i staré a letité skvrny, nečistoty, fleky od vína, krve, mastné skvrny na šatech, látce a kobercích.
Odstraňovač skvrn Beta 10 je aktivní na všech typech mastnot a znečištění. Odmašťovač Beta 10 poskytuje účinné řešení pro čištění skvrn v domácnostech, ale i pro použití v dílně.
Základní funkcí Beta 10, je čištění skvrn na textiliích a je určený pro silně znečištěné pracovní oděvy, špinavá trika, zašlapané koberce, sedací soupravy, předložky, povlečení potřísněné krví i močí.
Odmašťovač Beta 10 na textýliích je vysoce účinný a nepoškodí barevnost a strukturu látky.
Odstraňovač skvrn Beta 10 rychle odstraní skvrnu od vína nebo krve a vyčistí špinavý a zašlapaný koberec.
Odstraňovač skvrn Beta 10 může být použit koncentrovaný (originální balení) a nebo naředěný vodou. Odmašťovač Beta 10 použijte i před praním. Aplikujte Beta 10 na skvrnu, promněte látku se skvrnou nechte 30 minut působit a vložte do pračky.
Stejně tak můžete řešit skvrny na pracovních oděvech. Nejlepším postupem je, nastříkat koncentrovaný produkt (originální balení) na skvrnu, nechat 30 minut působit poté promnout a vymýt vodou případně aplikovat opakovaně a po té vložit do pračky. Stejný postup použijte pro čištění manžet a límců oděvů.
Odmašťovač Beta 10 je určený i pro čištění čalounění sedaček v automobilech. Neředěný odmašťovač Beta 10 aplikujte na povrch znečištěné autosedačky a nechte 10 minut působit. Po té skvrnu vymyjte vlhkým hadříkem a v případě silnější skvrny postup opakujte. Odmašťovač Beta 10 neovlivní barvu textýlií, ale při čištění je látka tak čistá, že okolní zašlá látka či koberec bude asi nutná vyčistit také, aby byla sjednocena čistota s okolní látkou či kobercem..

Díky svým vlastnostem dokáže Beta 10 odmastit i motor auta nebo kapotu motorky a disky kol. Na v kombinaci se superabsorbentem odmaštění rovněž můžete použít odmašťovač 100 USI.
objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999

Beta 10 je univerzální čistič skvrn na prádle, tkaninách a kobercích