Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


Weld clean S - separátor


WELD CLEAN je ekologické separační kapalina na vodní bázi. Usnadňuje sváření, zabraňuje ulpívání zbytků sváření na svařených dílech i na hořáku. WELD CLEAN je nehořlavý produkt i když dojde k přímému kontaktu s otevřeným plamenem. WELD CLEAN je bez zápachu a při zpracování nevytváří žádné pachy. Nevytváří žádné škodlivé plyny, páry atd. ani za podmínek zvýšené teploty, protože prakticky neobsahuje žádná rozpouštědla (V případě provedení ve spreji je obsah bezpečných rozpouštědel je < než 5% a slouží pouze k dobrému vyprázdnění nádobky spreje)
Hlavní přednosti jsou: Nulový obsah rozpouštědel, který by mohla být vdechována Žádný zápach Žádné riziko zapálení Vysoký stupeň využití
WELD CLEAN S lze nastříkat buďto na svařovanou část nebo na svařovací aparát nebo na obojí. K dosažení vysoká účinnosti používat nástřikem malého množství ze vzdálenosti 20 – 25cm. Čím jemnější rozprášení, tam vyšší účinnost a nižší spotřeba. Dodává se v provedení aerosol, nebo v láhvi 500 ml. KE Svařování obrázek WELD CLEAN S.
objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999