Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


Filtry na dočištění vody z vodovodního řadu.


ČTYŘSTUPŇOVÝ FILTR Domácí filtr na dočištění pitné vody, Vám ušetří peníze za nakupování vody balené a dopomůže Vám ke kvalitnější pitné vodě, která ve městech bývá čištěna Čistírnou odpadních vod.
I přes důkladnou technologickou vybavenost čístíren odpadních vod není možné, aby se k Vám dostala voda v té samé kvalitě jaká je na výstupu z čistírny. Nutno si uvědomit, že voda z čistírny odp. vod se ke každému uživateli dostává stovkami kilometrů potrubí. Už při krátké odstávce v dodávce vody při domovních či venkovních opravách potrubí dochází k uvolnění kalu, rzi i nečistot s potrubí a při opětovném natlakování a spuštění se tedy k uživateli dostává voda v úplně jiné kvalitě nežli je na výstupu s čistírny odp. vod.
Balená voda se naproti vodě s kohoutku skladuje při různých podmínkách což vodu naplněnou v PLASTOVÉ LAHVI dost poškozuje viz. D-TEST
Tomuto se nedá zabránit ničím jiným nežli vlastním několikastupňovým filtrem který vodu pro pití i vaření dočistí od chloru a drobných nečistot. -----------

objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999
Pro dočištění vody na pití je vhodné využívat vícestupňový filtr.

Čtyřstupňový filtr na dočištění vody. Odstraní z vody kontaminanty v rozsahu 0,02 mikronů a větší! Je vynikajícím řešením pro každodenní filtraci vody na pití a vaření. Tato filtrační technologie se velmi dobře osvědčuje ve městech a obcích napojených na vodovodních řadech. Speciálně nakonfigurované sady filtračních vložek v přístroji zaručují odstraňování kontaminantů, jako jsou: písek, rez a další sedimenty, stejně jako chlór, organické látky, těžké kovy, železo, snižují tvrdost vody, odstraňují bakterie a viry. Kromě toho, systém zlepšuje chuť a vůni vody, což pozitivně ovlivňuje chuť potravin i nápojů.

Typ náplní: AIPRO-20MS, AIPRO-1MS, AICRO-L4, AICRO-3L Pracovní teplota: 2°C - 42°C (35,6°F - 113°F) Max. prac. tlak: 2,8 - 3,5 bar Rozměry (výška x šířka x délka): 390 x 355 x 100 (mm) Vstup: 1/2" Výstup: 1/4" Životnost náplní: 6 - 12 měsíců (může se měnit dle míry znečištění a průtoku vody přes filtr)