Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


Dichlorin clima-dezinfekce pro separační nádrže v klimatizacích


Dichlorin Clima je určený pro zničení řas v separačních nádobách kde se shromažďuje kondenzovaná voda s klimatizačního systému.
V klimatizačních systémech vede tvorba kolonií řas až k ucpání drenážního potrubí což může v klimatizačním systému způsobit celou řadu problémů vyvolaných stagnující vodou - vlhké skvrny na stěnách klimatizovaných místností, vlhkost uvnitř klimatizačního potrubí i nepříjemný zápach vyvolaný zahnívající vodou ve sběrné nádrži.
Dichlorine clima je zpracován do tablet ze kterých je po dobu působení uvolňována kyselina chlorná která ve vodě zničí bakteriální, plísňovou floru včetně řas.
Výrobek Dichlorine clima zabrání postupu bakterií, plísní v lehkých až středně pokročilých situacích (Jestliže došlo k celkovému ucpání drenážní trubky, je nutné rozebrat separační sběrnou nádrž, vyčistit ji manuálně a teprv poté přidat tablety Dichloruinu clima, aby se zabránilo opakování zanesení či kontaminaci klimatizačního systému).
Při působení Dichlorine clima nevzniká nepříjemný ani dráždivý chlorový zápach, který by byl během používání klimatizace naprosto nežádoucí.

Postup aplikace Dichlorine clima: vhoďte jednu nebo více tablet do sběrné separační nádrže s kondenzující vodou.
Tablety mohou být použity vcelku nebo jako zlomky, podle velikosti separační nádrže. Voda přicházející z odpařovací jednotky rozpouští tabletu, když se s ní dostává do kontaktu a uvolňuje se aktivní desinfekční činidlo (kyselina chlorná).
Tablety Dichlorine clima možno přidávat při běžné údržbě. Produkt je účinný minimálně po dobu 20 dnů a maximálně 50 dnů.
Další doplňující výrobek na čištění klimatizací se jmenuje Sanificante clima určený pro sanitaci vzduchotechnických a klimatizačních systémů.


objednávky na tomto emailu objednavky@faren-praha.cz
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999 Dichlorine clima jsou tablety pro dezinfekci separačních nádrží v klimatizačních systémech