Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka

MELT - silný a šetrný čistič odpadů


Jakým čističem odpadů vyčistíte ucpané potrubí bez volání instalatéra? Poradíme Vám na lince777 180999.

Malá rada na začátek: Když máte ucpaný klozet, tak u WC mísy se někdy stane, že nevědomky spláchnete košíček na dezinfekční prostředek-prostě si všimněte zdali je košíček stále zavěšený na okraji wc mísy. Tento závěsný košíček Vám může utvořit poměrně nepříjemnou ucpávku v kolínku u WC. Možnost ostranění je v takovém případě snadná, postačí zahnutý drát a ucpávka plastovým závěsným košíčkem se dá jednoduše vytáhnout.

Je spousta čističů na odpady, ale dříve nežli si koupíte čistič odpadů položte si otázku: > jaká ucpávka může být důvodem k tomu, že neodtéká odpadová voda? Na tuto otázku Vám pomůžeme odpovědět i když nevidíme přímo do Vašeho problému a ucpaného odpadu.

Je velký rozdíl v zakoupených čističích odpadů. Zakoupit můžete čistič odpadů na běžnou ucpávku sifonku umyvadla např. krtek který běžné ucpání odpadního sifonku hravě vyřeší.

Čtěte níže podrobnosti o silných ucpávkách odpadů.

Pomůžeme Vám s výběrem jaký čistič odpadů zakoupit zrovna na ten Váš ucpaný odpad.
Ucpané odpadové potrubí je totiž problém který není vždy úplně jednoduché odstranit a často nepomůže ani krtek...

Důvody ucpání odpadu mohou být především dva: organická ucpávka odpadu* nebo anorganická ucpávka odpadu**.

*Organická ucpávka odpadního potrubí:
Jestliže máte ucpané potrubí a celkově i dlouhodobě špatně odtéká odpadní voda a příčina jsou organické zbytky jídla, oleje, masa, rozemletých zbytků z drtiče (a dalších organických usazenin) pomůže Vám vyřešit takto ucpaný odpad čistič odpadů Melt.Čistič odpadů Melt je založen na bázi modifikované kyseliny sírové a při jeho působení se rozpouštějí pouze organické usazeniny tvořící ucpávky v potrubí. Zde jsou postupy použití čističe odpadů Melt.

anorganická ucpávka což je např. ucpávka cementem a nebo ucpávka betonová které také mohou být v odpadním potubí.

Výše uvedené případy jsou velmi nepříjemné, ale na každý je potřeba použít trochu jiný čistič odpadů.

problém stejně jako spláchnutý předmět do WC. U klozetů je to dosti často WC hygienický košíček s dezinfekčním gelem nebo jiný předmět. Organickou ucpávku odpadu vyřeší čistič odpadů Melt.

Anorganické ucpávky (močový kámen, cement, beton, kal, vodní kámen) odstraní koncentrát Decavil F nebo Rapido.

K ucpání odpadního potrubí může docházet také velmi pomalu (několik týdnů, měsíců, let). Postupné zanášení odpadového potrubí zmenší nebo úplně zamezí odtékání odpadové vody. Pro prevenci postačí aplikovat čistič odpadů MELT 1x měsíčně 2 dcl.

Čím může být ucpaný odpad:

V kuchyních vyčistí Melt všechny organické usazeniny, zbytky jídla, tuk, olej, škroby, celulóza, biologické organické zbytky. V koupelnách Melt odstraní kromě organických usazenin také vlasy, nehty, zbytky kůže. Na WC pak toaletní papír, zbytky exkrementů, močový kámen, spláchnuté zbytky potravin a tuků, rovněž však také spláchnutá malta a cement v odpadové trubce, další věci které nemají být splachovány do WC. Špatně splachované mušle jsou často ucpané močovým kamenem.
V průmyslových provozech je často potrubí zanesené kalem, anorganickými usazeninami, rzí, vápennými usazeninami a jinými nánosy způsobujícími ucpání potrubí které je možné vyčistit rozpouštědlem Decavil F.

Jsou i další možnosti čištění ucpaných odpadů. Dle uvážení každý zvolí, zdali zavolá instalatéra.
Čistič odpadů Melt není dostupný v běžném pultovém prodeji, na čištění odpadů je však nejúčinnější výrobek na našem trhu. Účinnost MELTU je velmi vysoká i při ucpávkách VELMI hluboko v potrubí (i více nežli 10 metrů). Melt čistič odpadů odstraní veškeré organické ucpávky.

POPIS A POUŽITÍ ČISTIČE ODPADŮ MELT:
Melt je koncentrovaná kyselina s velkou hustotou – je 2x těžší než voda. Tato koncentrovaná tekutina se vždy dostane na místo ucpávky. Díky svojí váze zateče rychle až k ucpávce, kde působí. S organickými zbytky si Melt poradí opravdu rychle díky exotermické reakci. To vše bez poškození potrubí.

Použití Meltu: do ucpaného odpadu nalijete max. 1 dcl. a necháte působit 30 minut. Pokud není v potrubí před ucpávkou voda, tak je potřeba zalít 0,5-1 dcl studené vody. Po třiceti minutách je ucpávka uvolněna a voda odtéká. Pokud by po první aplikaci ucpání nepovolilo, tak postup zopakujete.

S organickými zbytky si Melt poradí opravdu rychle díky exotermické reakci a nepoškodí potrubí. K dosažení výsledku je potřeba 20-30 minut působení Meltu.

Pokud použijete na odstranění organických ucpávek odpadu Melt, dosáhnete zaručeného výsledku. Je nutné dodržení pracovního postupu a zásad bezpečnosti práce. U výrobku Melt neplatí pravidlo čím více tím lépe.
Dodržujte pokyny popsané na etiketě výrobku Melt.

objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999Melt je prostředek na čištění odpadů, vyčistí potrubí od hlubokých ucpávek, organických zbytků a usazenin.