Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


Bioactiv 20 – odstraňovač zápachu


Bioactiv 20 odstraňovač zápachu. Bioactiv 20 je enzymatická sloučenina pro odstranění nepříjemných zápachů a skvrn organického původu. Bioactiv 20 je klasický biologický produkt. Obsahuje vybrané nepatogenní bakteriální kmeny s příslušnou kulturou specifických enzymů, které působí na organické látky, metabolizují je s účinností blížící se 100%. Bioactiv 20 rozpustí organické látky bez uvolňování plyných vedlejších produktů a následné tvorby nepříjemně páchnoucího putrescinu, jak tomu je v přírodě, kde působí nespecifické bakteriální kmeny. Je zásadně neškodný pro personál a pro prostředí a je 100% biologicky rozložitelný. Bioactiv 20 kromě eliminování nepřijemného zápachu odstraňuje usazeniny a všechny stopy zbytků nebo skvrny od organických látek z obtížně odstranitelných míst, jako jsou porézní nebo absorbující povrchy z textilií, koberců, matrací, položek atd. Přimíšení příjemného parfému poskytuje produktu bezprostřední deodorační účinek. Tento chlorovaný odmašťovač / rozpouštědlo s obsahem chloru je vhodný např. pro odmaštění nečistot z ploch před lakováním ale i po lakování - tudíž Abiosolem odmastíte bez poškození již nalakované plochy. Je myšleno již vytvrzené a povrchově upravené plochy.
Abiosol nepoškodí povrchovou úpravu, doporučujeme však aby byl výrobek před použitím na lakované plochy předem odzkoušen. Odmašťovač Abiosol obsahuje dichlormethan a dík specifické modifikaci je velmi vhodný všude tam kde není možné odvětrávání.

Dalšími výrobky vhodnými k odmaštění jsou např. vodou ředitelné odmašťovače jako je odmašťovač Thor 91 na odmaštění silných olejových nečistot, univerzální odmašťovač 100 USI nebo odmašťovač Steam 100. Tyto a další výrobky najdete v kategorii odmašťovače

objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999Bioactiv 20 odstraní zápach i pach z cigaret a doutníků.