Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


SNOW - sorbent pro úniky a havárie


Stalo se Vám někdy, že se rozlila syntetická barva nebo vám vytekl olej či benzín s auta.? Jestliže ano a neměli jste po ruce absorbční prostředek Snow, tak jste se možná potrápili s odstraněním takovéto nehody. Zůstala Vám snad po tomto problému na podlaze garáže, haly nebo na dlažbě nepříjemná skvrna.?
Na odstranění těchto úniků a skvrn beze zbytku Vám pomůže náš univerzální absorbent Snow.
Snow je univerzální superabsorbent, je to přírodní inertní produkt na bázi křemičitanů sodného, hlinitého a draselného, zpracováno patentovanou technologií. Absorbent Snow dokáže beze zbytku a skvrn zlikvidovat únik oleje, barvy, kyseliny, ropného produktu a jiné kapalné či polotekuté tekutiny libovolného typu kromě rtuti. a kyseliny fluorovodíkové.. Pro tyto problematiky je určen absorbent Snow. Sorbent Snow Vám může pomoci v průmyslových provozech, na dílnách, na čerpacích stanicích ve strojírenských závodech ve skladových halách i v závodních kuchyních, domácnostech a dalších místech.
Absorbent Snow by jste měli mít v autě pro případ nehody a následných uniklých provozních kapalin. Pro automobily Vám můžeme nabídnout praktickou mobilní zásahovou sadu která se Vám pohodlně vejde do kufru osobního automobilu. M.Z.S. je sada která by měla být součástí výbavy nákladních aut i prostředků MHD.
Sorbent Snow se vykazuje mnoha různými vlastnostmi, ale především je univerzální, praktický, ekologický a ušetří Vám peníze.
Absorbční prostředek Snow Vám ve spojení s odmašťovačem 100 USI pomůže odstranit i olejovou skvrnu ze zámkové dlažby.

objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999Super absorbent Snow pro likvidace kyselin. Postup čištění zámkové dlažby sorbentem Snow a odmašťovačem 100 Usi. Havarijní zásahová sada pro podniky a dílny.