Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


GELOXAN – mycí gel na ruceGELOXAN je rostlinný abrazivní mycí gel na ruce s pomerančovou přísadou. Geloxan má Ph neutrální, je určen na mytí rukou a je zcela úplně rostlinného původu.
Díky aktivní složce Terpen. (rozpouštědlo z pomerančových slupek) a obsaženému přírodnímu abrazivu, GELOXAN si poradí i s nejúpornější špínou.
GELOXAN ruce čistí, odmašťuje a chrání. GELOXAN je izotropní produkt (získává tekutost kontaktem s teplou lidskou pokožkou) a úspěšně odstraňuje všechny typy znečištění jako jsou:
tuky, oleje, vazelíny
motorové oleje (zejména vyjeté oleje z dieselmotorů)
silikony, lepidla, tmely
živočišné a rostlinné tuky
hlína, prach, smog
Díky přísadám izolovaných z pomerančové kůry má Geloxan svěží pomerančovou vůni a je tedy výborný pro eliminování nepříjemných pachů (jako jsou pachy z olejů, beznínů, ryb, apod.)
Příměsi aktivních tenzidů obsažené v GELOXANu jsou rovněž rostlinného původu.
Produkt je obohacen o oleje získané z kokosových ořechů, které chrání a vyživují pokožku rukou při každém mytí.
Abrazivní příměsi Geloxanu se získávají ze speciálně zpracovávaného dřeva: Lignocel BK – speciálně prosívaná rostlinná mouka zbavená obsahu celulózy. Vysoce účinná abrasivní složka, která nezpůsobí poškrábání pokožky ani ucpání odpadů.
GELOXAN je možné použít i bez vody a je tedy ideální pro odstranění špíny z rukou všude tam, kde není možné ruce opláchnout.

Další výrobky najdete v kategorii hygienické prostředky.

Objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999Geloxan je šetrný mycí gel s obsahem pomerančové kůry.