Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


CITRUS šetrně odstraní vodní kámen v koupelně


Citrus je koncentrovaný přípravek na vodní kámen, vápenné usazeniny, vápenec na bateriích, nebo na nečistoty v koupelně. Citrus odstraní rovněž sazeniny ve varné konvi na čaj nebo usazeniny v kávovaru. koncentrát CITRUS.
Další alternativou na silné vápenné usazeniny je silný koncentrát DECAVIL F. Na rozpuštění usazenin poslouží rovněž RAPIDO. Tyto a další výrobky najdete v kategorii rozpouštědla a kyseliny

CITRUS je účinný odokující prostředek který využijete především v koupelnách na wc a v kuchyni. Pokud se potýkáte se silnou usazeninou na vodovodní baterii tak postačí používat pravidelně Citrus naředěný 1:15, 1:10, 1:5 v závislosti na síle vápenných usazenin.
Jestliže máte na baterii silnou nazelenalou vápennou usazeninu začněte používat CITRUS i tento problém během krátkého časz vyřešíte. Doporučujeme nepoužívat na chromové baterie drsné houbičky ani jiné silnější mechanické postupy. Díky svým vlastnostem dokáže CITRUS postupně rozpustit i silné nazelenalé vápenné usazeniny viz. obrázek a nepoškodí žádný chromovaný či jinak povrchově upravený kov nebo jiný povrch.

objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999


Na odstranění vodního kamene.