Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


DRY 626 - absorbent


Sorbent DRY 626 je absorbční prostředek pro likvidaci vyteklého oleje, benzínu, nafty i jiných tekutin vyjma všech kyselin.
Základní charakteristikou sorbentu DRY 626 je houbovitá textura jeho částic a dutá granulační struktura, ve které přirozená tvrdost silikátů zabraňuje lámání granulí pod vahou lidí nebo předmětů.
Sorbent DRY 626 má vynikající nelepivé a nepřilnavé vlastnosti, (DRY 626 může absorbovat různé typy látek) je nehořlavý a netoxický. Vykazuje absorpční schopnosti také v případě zápachů a rovněž se může používat jako podestýlka drobných zvířat. DRY 626 je vhodné mít v chladírnách a v místech ukládání domovních odpadků (před svozem).
Dry 626 je inertní materiál. nereaguje s žádnou látkou a proto je vhodný pro chemické závody, kde se používají vysoce rizikové kapaliny.
Velikost granulí sorbentu DRY 626 je přesně kontrolována, takže všechny částice jsou navzájem co do velikosti téměř stejné a produkt je tedy homogenní.
Sorbent DRY 626 nevyžaduje žádnou přípravu. Jednoduše se nasype do místa rozlití a nebo tam, kde k rozlití může dojít. Absorpce rozlité látky se může sledovat podle změny barvy sorbujícího prášku, který tmavne.
Sorbent DRY 626 dosahuje maxima své účinnosti v absorbování látek na bázi vody a rozpouštědel a je jenom průměrně účinný při absorpci rozlitých olejů.
Odstranění olejové nebo benzinové kaluže je možné provést posypáním místa sorbentem DRY 626.
Po několika minutách se kapalina vsákne do sorbčních granulí a je nutné takto nasáklé granule sorbentu zlikvidovat dle norem pro likvidaci nebezpečného odpadu.
Sorbent DRY 626 je ideální pro rutinní situace v provozech jako například:
strojírny
hydraulická zařízení
Opravny vozidel a motocyklů
Chemické a petrochemické továrny
Společnosti zabývající se zpracováním potravin
Tiskárenský průmysl
Průmyslové nátěry
Kotelny
Strojírenství
lisovny plastů
slévárny


Olejové, skvrny, fleky od oleje které jdou špatně odstranit je možné odstranit sorbentem SNOW.
Na vyteklé olejové ale i chemické látky je superabsorbent SNOW tím nejlepším a nejefektivnějším řešením, protože s tímto sorbentem jde vysušit a vyčistit i podlahu na které byla tekutina vylita.

Na čištění zbylých olejových skvrn 100 USI.objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999Běžný sorbent DRY 626 vhodný na čerpací stanice.