Videa hlavní stránka reference partneři-odkazy E-Shop Ceník hlavní stránka


Zinkový sprej


Zinkový prášek ve spreji, je určený pro drobné retušování a zároveň slouží jako ochrana povrchu kovů.
Tento zinek ve spreji se využívá jako doplněk k běžnému pozinkování a je možné jej použít i pro středně velké povrchy či pro pozinkování hotových konstrukcí.
Základní charakteristika
Zinek ve spreji je směs mikronizovaného zinkového prášku v pryskyřici. Zinkový prášek ve spreji je profesionální retušovací pomůcka pro zinkované výrobky a pozinkování za studena bez galvanizování.
Podstatou výrobku je zinkový prášek se zrnem ve velikosti mikronů. a čistotou převyšující 98% který je v disperzní směsi vhodných umělých pryskyřic.
Po aplikování má povrchová úprava zářivý lesk srovnatelný s povrchovou úpravou dosaženou galvanicky.
Zinková vrstva vytváří pružný lesklý plášť schopný odolávat teplotám okolo 200°C.
Zinc zavadne v průběhu 90 vteřin a dokonale vyschne během hodiny. Zinc může být nanášen sprejováním a stříkací pistolí nebo štětcem.
Aplikace sprejem
Povrch musí být čistý a zbavený koroze. Roztřepejte zinkový sprej, dokud neuslyšíte klepání míchací kuličky a poté třepejte ještě nejméně jednu minutu aby se Zinková disperze řádně promíchala. Potom aplikujte zinek ze vzdálenosti asi 20 cm. Po 1 až 2 minutách aplikujte druhý nátěr, pokud možno křížem směru minulého.
Pro použití postačí jen dva lehké nástřiky zinc které zajistí vynikající ochranu proti atmosférickým vlivům, zabrání korozi a oxidaci.
Aplikace kapalné formy
V této formě je produkt dodáván ve vědru se širokým hrdlem pro usnadnění míchání a dosažení homogenní disperze zinkového prášku: kov má tendenci sedat na dno nádoby. Dobře rozmíchejte s použitím elektrického míchadla nebo vrtačky s vhodným doplňkem po dobu nejméně 10 minut nebo delší. Odeberte požadované množství a vědro bezpečně uzavřete. Zinc ve formě tekuté může být aplikován pomocí štětce nebo nastříkán ruční pistolí. Nenechávejte vědro zbytečně otevřené: i pouhá vlhkost vzduchu může změnit barvu produktu a redukovat přilnavost pryskyřice na povrchu.
objednávky na našem E-SHOPU.
V objednávce uvádějte přesnou dodací adresu pokud je jiná než fakturační.
Pro více informací volejte 777 180 999Zinek - zinkový prášek ve spreji.